Olympique Lyonnais

Pollcode.com free polls. Olympique Lyonnais 2-1 Le Mans. Prvak Francuske, Lyon, stigao je do još jednog slavlja. Na Gerlandu je sa 21 srušen Le Mans, a utakmica je bila lišena rezulatskog pritiska jer su Lavovi već osigurali naslov, dok su gosti sigurni u ostanak. Branič Cris napravio je prvu priliku za domaćina, kada je odigrao dupli pas s Maloudom, ali je prizeman udarac bio neprecizan. Međutim, tri minute kasnije Lyon je zabio za nova tri boda. Reveillere je pronašao Maloudu i francuski re.FC Barce.

OVERVIEW

The domain lyon.blogger.ba currently has a traffic classification of zero (the lower the superior). We have downloaded two pages within the website lyon.blogger.ba and found twenty-eight websites referring to lyon.blogger.ba.
Pages Parsed
2
Links to this site
28

LYON.BLOGGER.BA TRAFFIC

The domain lyon.blogger.ba has seen variant levels of traffic for the whole of the year.

Blogger.ba - bh. blog zajednica popularni blogovi

Film, muzika i TV. Prije 2 sata 20 minuta. Prije 2 sata 50 minuta. Prije 3 sata 9 minuta. Prije 3 sata 26 minuta. Prije 3 sata 43 minute. Prije 3 sata 56 minuta. Voli me i ne voli me. Prije 4 sata 10 minuta. A paranoid schizophrenic walks into a bar. Prije 4 sata 24 minute. Prije 5 sati 27 minuta. Prije 7 sati 49 minuta. Prije 8 sati 36 minuta. Prije 12 sati 36 minuta.

Film, muzika i TV. Prije 6 sati 44 minute. Prije 7 sati 13 minuta. Prije 7 sati 32 minute. Prije 7 sati 49 minuta. Prije 8 sati 7 minuta. Prije 8 sati 19 minuta. Voli me i ne voli me. Prije 8 sati 33 minute. A paranoid schizophrenic walks into a bar. Prije 8 sati 48 minuta. Prije 9 sati 50 minuta. Prije 12 sati 13 minuta. Prije 17 sati 8 minuta. Prije 18 sati 3 minute.

e ovo se zove pozadina bloga haha

E ovo se zove pozadina bloga haha.

What the fuck?

If u want to be my friend but my dick in ur hand.

Film, muzika i TV. Prije 10 minuta 33 sekunde. San o sreći je više od same sreće. Prije 1 sat 31 minutu. Prije 1 sat 44 minute. Prije 2 sata 14 minuta. Prije 2 sata 23 minute. Prije 2 sata 33 minute. Prije 2 sata 36 minuta. Prije 2 sata 37 minuta. Prije 3 sata 3 minute. Pa iluzijo, umiješ li barem dugoročna biti? Prije 3 sata 5 minuta.

Film, muzika i TV. Prije 1 sat 8 minuta. San o sreći je više od same sreće. Prije 2 sata 29 minuta. Prije 2 sata 41 minutu. Prije 3 sata 11 minuta. Prije 3 sata 21 minutu. Prije 3 sata 30 minuta. Prije 3 sata 34 minute. Prije 3 sata 34 minute. Pa iluzijo, umiješ li barem dugoročna biti? Prije 4 sata 3 minute.

Film, muzika i TV. Prije 31 minutu 59 sekundi. A paranoid schizophrenic walks into a bar. Prije 38 minuta 24 sekunde. Prije 54 minute 49 sekundi. Sunce sija kao tepsija,mene pukla depresija. Prije 1 sat 9 minuta. Prije 1 sat 15 minuta. Prije 1 sat 17 minuta. Prije 1 sat 29 minuta. Prije 1 sat 54 minute. Neka lutko, uredu je. Prije 2 sata 16 minuta. Prije 2 sata 17 minuta.

Film, muzika i TV. Prije 2 minute 35 sekundi. Prije 4 minute 58 sekundi. Prije 1 sat 46 minuta. Prije 8 sati 6 minuta. A paranoid schizophrenic walks into a bar. Prije 8 sati 13 minuta. Prije 8 sati 29 minuta. Sunce sija kao tepsija,mene pukla depresija. Prije 8 sati 43 minute. Prije 8 sati 50 minuta. Prije 8 sati 52 minute.

Film, muzika i TV. Prije 2 minute 15 sekundi. Prije 1 sat 6 minuta. Prije 1 sat 7 minuta. Prije 1 sat 8 minuta. Prije 1 sat 21 minutu. Prije 1 sat 59 minuta. Prije 2 sata 33 minute. Prije 2 sata 49 minuta. Prije 2 sata 53 minute. Prije 2 sata 55 minuta. Prije 4 sata 36 minuta. Prije 10 sati 57 minuta. Prije 11 sati 3 minute.

WHAT DOES LYON.BLOGGER.BA LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of lyon.blogger.ba Mobile Screenshot of lyon.blogger.ba Tablet Screenshot of lyon.blogger.ba

LYON.BLOGGER.BA SERVER

We identified that a lone root page on lyon.blogger.ba took six hundred and sixteen milliseconds to load. Our crawlers could not find a SSL certificate, so therefore we consider lyon.blogger.ba not secure.