manutdfc blogger.ba

Manchester United

ManUnited vs. Ajax. 23februar - 2012; Old Trafford. U ranijem je terminu ovog četvrtka odigrano sedam prvih utakmica šesnaestine finala nogometne Europa lige. Najveću i najznačajniju je pobjedu upisao preporođeni madridski Atletico koji je na rimskom Olimpicu pobijedio Lazio 3-1.

OVERVIEW

The domain manutdfc.blogger.ba currently has a traffic classification of zero (the lower the superior). We have downloaded two pages within the website manutdfc.blogger.ba and found one hundred and eleven websites referring to manutdfc.blogger.ba.
Pages Parsed
2
Links to this site
111

MANUTDFC.BLOGGER.BA TRAFFIC

The domain manutdfc.blogger.ba has seen variant levels of traffic for the whole of the year.

BARCELONA BiH

Prva utakmica na Parku prinčeva igrat će se 2. travnja, a uzvrat je na stadionu Camp Nou tjedan dana kasnije. Glavna zvijezda PSG-a je nekadašnji napadač Barcelone Zlatan Ibrahimović koji, doduše, neće moći igrati u prvoj utakmici zbog suspenzije. Određeni parovi četvrtfinala Lige prvaka.

MANCHESTER UNITED THE BEST ! ! ! !

Evra tvrdi da je veliki broj ozljeda u momčadi, pogotovo u obrambenoj liniji, jedini razlog zbog kojeg United nije na vrhu ljestvice. Bez tih problema s kojima smo se mučili, sigurno bismo već sada bili prvi - smatra Evra.

FC BAYERN MÜNCHEN EV

Mainz je jučer slavio šestu uzastopnu pobjedu u odigranih 6 kola Bundeslige, što je veoma zapanjujuće. Nula bodova protiv Werdera i protiv Kölna je veoma teško palo za Bayern i upravi, ali moramo napomenuti da je jučer Bayern igrao bez Francka Riberya. Bila je to velika gesta, pobjednici su slavi svoju večer na Oktoberfestu, ali u Mainzu,.

Real Madrid 5

E samo da kazem da sam rijesio svoje probleme i da cu biti u mogucnosti da pisem postove. Naravno kak sam i najavio bit ce mnogo vijesti u odnosu na ono koliko je bilo. Prema tome pozdravljam vas puno i zamolio bih da mi pomognete sa klikanjem na oglase koji ce bit postavljeni na blogu radi poboljsanja kvalitete bloga i pruzanja boljih usluga. Bitno je da se tim slaže, i da se polako uigravamo. Ovo je tek početak, i ništa se .

footballnews

Uslijed brojnih otkaza, selektor BiH Miroslav Ćiro Blažević će večeras morati kombinovati sastav. Ujedno, večerašnja utakmica biće i posljednja provjera pred nadolazeće susrete kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2010. Selektor se osvrnuo i na predstojeće susrete kvalifikacija.

SAMO JE JEDAN, GRIJEHA JE VRIJEDAN

Željezničar je i u četvrtom kolu proljetnog dijela Premier lige BIH ostao ne poražen. Po veuma lijepom vremenu Željezničar je odigrao još jednu dobru utakmicu i potvrdio veliku formu u kojoj se nalazi. Sve u svemu možemo biti izuzetno zadovoljni predstavama koje pružaju naši momci i borba za titulu se nastavlja. Sad nas kući očekuju dvije domaće utakmice te je prvo mjesto sve više realna opcija. Scaron;ehić 7, R.

ManchesterUnitedFC

I samo da znate, tipkate uzalud jer će vam sve komentare sam izbrisati! .

Blogger.ba - bh. blog zajednica popularni blogovi

Film, muzika i TV. Prije 34 minute 13 sekundi. Prije 1 sat 2 minute. Prije 1 sat 3 minute. Tužna pjesma na sto načina. Prije 1 sat 11 minuta. Prije 1 sat 25 minuta. Prije 1 sat 29 minuta. Prije 1 sat 31 minutu. Prije 2 sata 8 minuta. Prije 2 sata 17 minuta. Prije 3 sata 58 minuta. Prije 4 sata 51 minutu. Prije 9 sati 53 minute.

WHAT DOES MANUTDFC.BLOGGER.BA LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of manutdfc.blogger.ba Mobile Screenshot of manutdfc.blogger.ba Tablet Screenshot of manutdfc.blogger.ba

MANUTDFC.BLOGGER.BA SERVER

We identified that a lone root page on manutdfc.blogger.ba took four thousand and seventy-eight milliseconds to load. Our crawlers could not find a SSL certificate, so therefore we consider manutdfc.blogger.ba not secure.