reprezentacija blogger.ba

Reprezentacija BiH

Blog o BH fudbalu BH reprezentaciji i Sergeju Barbarezu. Dobro nam došli! U 1513, 14 komentara. Reprezentacija.blogger.ba u Medijima. Slike sa treninga 29.05.2007. Video sa treninga 29.05.2007. Slavlje u gradu poslije utakmice 02.06.2007.

OVERVIEW

The domain reprezentacija.blogger.ba currently has a traffic classification of zero (the lower the superior). We have downloaded seven pages within the website reprezentacija.blogger.ba and found sixty-eight websites referring to reprezentacija.blogger.ba.
Pages Parsed
7
Links to this site
68

REPREZENTACIJA.BLOGGER.BA TRAFFIC

The domain reprezentacija.blogger.ba has seen variant levels of traffic for the whole of the year.

LINKS TO REPREZENTACIJA.BLOGGER.BA

Bundesliga . bundesliga.blogger.ba . Novosti, rezultati, statistike.

Barbarez i Džeko najbolji napadači prvog dijela Bundeslige. Prema ocjeni najpopularnijih njemačkih nogometnih portala, Kickera i Sportala, za najboljeg napadača Bundeslige vlada podijeljeno mišljenje. Prema Kickeru, to mjesto zaslužuje 36-godišnji bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine, Sergej Barbarez, koji je u 13 utakmica upisao 11 asistencija i 4 pogotka.

Blogger.ba - bh. blog zajednica popularni blogovi

Film, muzika i TV. Prije 21 minutu 54 sekunde. Prije 22 minute 54 sekunde. Prije 33 minute 13 sekundi. No Lokum is Rahat here. Prije 34 minute 27 sekundi. Prije 1 sat 8 minuta. Voli da bi te Allah volio. Prije 1 sat 28 minuta. Prije 1 sat 29 minuta. Prije 1 sat 34 minute. Prije 1 sat 36 minuta. Prije 1 sat 57 minuta.

Fukare hooligan

Ostvljajte komentare vezane za navijačku scenu u BiH,ali i navijačke skupine Fukare Tuzla. Fina ekipica od 100-120 ljudi je odradilo ovo gostovanje,navijanje svih 90 minuta. Ozbiljnijih napada od domacina nije bilo,tek nesh malo. Prolaz kroz zapadni dio normalno proteko. Ps slika jos uvijek nema,cim nesto nađem odmah ih postavljam.

Hrvatska nogometna reprezentacija

Eh da obavijestim ove redovne posijetitelje moga bloga, koji su tu da me vrijeđaju. Sada se svi nacionalistički komentari brišu. EDUARDO je mogao zabiti minimalno četiri komada. Bio je vrlo opasan i pokazao je svoju top kvalitetu. izjavio je Arsen Wenger za Arsenal TV nakon jučerašnje pripremne utakmice protiv Salzburga.

Danas u savezu,Sutra u kavezu! rusit-savez.de.tp

Danas u savezu,Sutra u kavezu! Ne treba vam opisivanje jer sam naslov bloga vam sve govori! Ovdje mozete ostavljati vase komentare o radu nogometnog saveza BiH! Blog sluzi za INFO svrhe i za vase misljenje. Prešutno se podržava Zrinjski! Prešutno se podržava Zrinjski. Da li je Zrinjski zaista usamljen u borbi protiv korupcije i sudačkih krađa u. BiH pokušali su u saznati u sarajevskom Oslobođenju.

The Maniacs Support Army

Mi smo navijači zovemo se Manijaci Grbavica naša je adresa u našim bojama su i nebesa. Narednu utakmicu FK Zeljeznicar ide u Zenicu, gdje ce pokusati prekinuti seriju losih igara u gostima i doci bar do jednog boda, koji bi mu svakako dobro dosao. Evo nije me dugo bilo, idemo iz pocetka .

Film, muzika i TV. Prije 15 minuta 59 sekundi. Pa iluzijo, umiješ li barem dugoročna biti? Prije 18 minuta 46 sekundi. Prije 28 minuta 3 sekunde. Prije 34 minute 2 sekunde. Prije 34 minute 28 sekundi. Prije 1 sat 22 minute. Prije 1 sat 43 minute. Prije 1 sat 45 minuta. Prije 2 sata 15 minuta.

Film, muzika i TV. Prije 26 minuta 15 sekundi. Pa iluzijo, umiješ li barem dugoročna biti? Prije 29 minuta 2 sekunde. Prije 38 minuta 19 sekundi. Prije 44 minute 18 sekundi. Prije 44 minute 44 sekunde. Prije 1 sat 33 minute. Prije 1 sat 53 minute. Prije 1 sat 56 minuta. Prije 2 sata 26 minuta.

Film, muzika i TV. Prije 4 minute 22 sekunde. Prije 10 minuta 50 sekundi. Prije 13 minuta 30 sekundi. Prije 6 sati 4 minute. San o sreći je više od same sreće. Prije 7 sati 25 minuta. Prije 8 sati 8 minuta. Prije 8 sati 17 minuta. Prije 8 sati 27 minuta. Prije 8 sati 30 minuta. Prije 8 sati 31 minutu.

WHAT DOES REPREZENTACIJA.BLOGGER.BA LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of reprezentacija.blogger.ba Mobile Screenshot of reprezentacija.blogger.ba Tablet Screenshot of reprezentacija.blogger.ba

REPREZENTACIJA.BLOGGER.BA SERVER

We identified that a lone root page on reprezentacija.blogger.ba took seven hundred and sixty-six milliseconds to load. Our crawlers could not find a SSL certificate, so therefore we consider reprezentacija.blogger.ba not secure.